Lis
20
2015

zaper.com – Automatyzacja procesów biznesowych

Osobiście jestem wielkim fanem automatyzacji procesów biznesowych, umożliwia oczywiste zmniejszenie kosztów, zwiększenie przychodów i ogólne usprawnienie działania firmy. Długo szukałem możliwości  chociaż częściowej automatyzacji procesów a w szczególności marketingu. Bardzo się ucieszyłem kiedy natknąłem się na stronę zapier.com umożliwiającą automatyczne łączenie zdarzeń z ponad 500 aplikacji.

Screenshot_3W najprostszym planie (całkowicie za darmo!) można utworzyć do 5 Zapów (połączeń) tworzących 100 zdarzeń w miesiącu. Obecnie dopiero odnajduję możliwości Zapper.com tworząc pierwsze połączenie np. automatyczne publikowanie postów z bloga na stronie Facebook. Mała rzecz a cieszy 🙂 Możliwości wyglądają na nieograniczone.

Share

O autorze: Tomasz Wesołowski

W internecie działa od 1996 roku, prowadząc własne strony internetowe jak i cudze. W 2010 roku założyłem mój pierwszy sklep internetowy, teraz prowadzę ich kilka. Moim głównym zainteresowaniem jest tworzenie wartości dodanej dla klienta dzięki, której uzyskuje się wysokie marże.

Zostaw komentarz

CommentLuv badge